Haber

MHP Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı Fevzi Zırhlıoğlu Elazığlı Hemşehrileriyle Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı Fevzi Zırhlıoğlu, Elazığlı hemşehrileriyle bir araya geldi. Hemşehrilerinden gördüğü destekten duygulanan Zırhlıoğlu, “Fırsat verilirse bu işi layıkıyla yapacağımızın sözünü veriyoruz” dedi.

Türkiye’nin birçok ilinden Elazığ’dan dernek liderleri, MHP Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı Fevzi Zırhlıoğlu’na desteklerini göstermek için Bursa’ya geldi. Zırhlıoğlu’nun Bursa’dan adaylığı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Elazığ’dan bir milletvekili daha gönderebileceklerinden dolayı memnuniyet duyduklarını belirten dernek yöneticileri, 14 Mayıs seçimlerinde hemşehrileri olarak Zırhlıoğlu’na tam destek vereceklerini ifade ettiler.

Bursa Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Karaçin, “Uzun yıllar süren mücadelenin ardından Bursa’dan bir Elazığ milletvekilini meclise göndereceğiz. Hem Bursa’da hem de Elazığ’da hemşehrilerini mecliste Milletvekili Adayımız Fevzi Zırhlıoğlu temsil edecek. Bundan dolayı mutluyuz.”Bugün Elazığ ilinden buraya gelen komutanlarımız bize takviye kuvvet verdi. Elazığlı olmanın özü budur. Türkiye’nin neresinde olursak olalım birbirimizin yanında olmamız gerekiyor. Fevzi Zırlıoğlu ilk adım olacak. Bundan sonraki süreçte diğer illerden hemşerilerimizi de meclise sevk edeceğiz” dedi.

Programın ardından açıklamalarda bulunan Zırhlıoğlu, “Bu çok güzel bir duygu, Allah hepsinden razı olsun. Liderlerimiz kilometrelerce yol kat ederek güçlerini birleştirdiler. Allah hepimize nasip etsin, milletimiz bu görevi uygun görürse” dedi. , bu işi layıkıyla yapacağımızın sözünü veriyoruz.” ” söz konusu.

1978 yılından bu yana Bursa’da ikamet ettiğini ve üniversiteyi Uludağ Üniversitesi’nde tamamladığını hatırlatan Zırhlıoğlu, Bursa ve Elazığ’ı mecliste en iyi şekilde temsil edeceğini sözlerine ekledi. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu