Haber

Muğlaspor Gençlerinin İki Yeteneği Transfer Edildi

Muğla sporVoleybol altyapısının iki yeteneği Irmak Işık ve Defne Daş profesyonel voleybol liglerinde yer alan gruplara transfer oldu.

Aileleriyle birlikte kulüp tesislerine giden Nehir ve Defne, Muğlaspor Kulüp Lideri Menaf Kıyanç ve Altyapı Şube Müdürü Ahmet Niyazi Çağlar’a desteklerinden dolayı teşekkür etti. TVF Kadınlar 2. Ligi ekibi Aydın Büyükşehir Belediyespor’a Nehir Işık, Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden Göztepe’nin kadrosuna ise Defne Daş katıldı.

Altyapı Şube Müdürü Ahmet Niyazi Çağlar, genç sporcuların geleceğine yapılan yatırımların sonuç vermeye başladığını belirterek, “Altyapımızdan yetişen oyuncularımızın daha üst seviyelere çıkması bizleri gururlandırıyor. Muğlaspor bünyesinde aldıkları eğitim ve tecrübe ile becerilerini geliştirerek voleybolun rekabetçi dünyasına adım atmaları, bireysel başarılarının yanı sıra Muğlaspor’un altyapı sistemine olan güvenlerinin de bir göstergesidir” dedi.

Sporcuların ailelerine ve antrenörlerine de teşekkür eden Çağlar, “Genç sporcularımızın ailelerine ve antrenörlerimize bu süreçte desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Onların emekleri ve emekleri sporcularımızın spor kariyerlerinin şekillenmesinde büyük rol oynadı.” gençliğimiz.”

Nehir ve Defne’nin gelişimini takip etmeye devam edeceklerini belirten Çağlar; “Muğlaspor olarak genç yetenekleri desteklemeye ve sporu en üst seviyede yaşamalarına yardımcı olmaya devam edeceğiz. Kızlarımız Nefir ve Defne’nin yeni kulüplerinde başarılarının devamını diliyor, onları gururla takip edeceğimizi belirtmek isteriz. dedi. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu