Haber

Yollardaki durum

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Gaziantep-Şanlıurfa Karayolu 23. Kısım 18-23. kilometre (Güney ulaşım Şanlıurfa istikameti) üst yapı onarım çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle söz konusu bölüm trafiğe kapatılmış olup, bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam etmektedir.

TAG Otoyolu Toprakkale- Osmaniye kavşakları 4-7. kilometre, üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten denetim altında gerçekleştiriliyor.

Tekirdağ-İstanbul karayolu 7-9. Heyelan iyileştirme çalışması nedeniyle ulaşım gidiş-dönüş şeklinde kuzey yolundan devam ediyor.

Didim kavşağı-Milas yolu 39-41. kilometre (Milas şehir geçidi), imalat çalışmaları nedeniyle tek şeritten ulaşıma izin veriliyor.

Emirdağ-Bolvadin-Çay yolu 23-24. Heyelan rehabilitasyon çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Finike-Kumluca yolunun 8-11. Kilometrelerce yapılan yaya alt geçitleri nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Nevşehir-Aksaray yolunun 16-22. Kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak yapılıyor.

Kangal-Divriği yolunun 28-30. Bu bölümde ulaşımın kilometrelerce çökmesi nedeniyle tek şeritten çift yönlü ulaşım yapılıyor.

Nevşehir-Aksaray yolunun 16-22. Kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle ulaşım iki taraflı bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

Hopa-Borçka-Artvin yolunun 47-65. 10’uncu kilometrede (Borçka-Artvin kesimi) 10 tünel ve güzergâhta başlatılan bakım onarım çalışması nedeniyle ulaşıma saat 17.30’a kadar tek şeritten izin verilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu