Teknoloji

VakıfBank Hack to the Future’da başvuru süresi uzatıldı

VakıfBank’ın genç yazılımcı ve tasarımcıları dördüncü kez bir araya getireceği hackathon etkinliği Hack to the Future için geri sayım başladı. 3-5 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlikte sürdürülebilirlik ve dijital bankacılık alanlarında yenilikçi çözüm önerileri yarışacak.

VakıfBank’ın “dijital kolaylaştırır” yaklaşımıyla geleceğin bankacılığına yön vermek isteyen gençleri bir araya getirdiği “Hack to the Future” başvuruları yoğun ilgi nedeniyle 26 Ocak’a kadar uzatıldı. Finansın dijitalleşmesinde söz sahibi olmak isteyen yazılımcı ve tasarımcılar, ilk kez VakıfBank hackathon’unda kodlayarak üretecekleri fikirleriyle https://hacktothefuture.com.tr/ adresine başvurabilirler.

Ana temaları yenilikçi çalışma ve hizmetler, dijital bankacılık kullanıcı deneyimi ve tasarımı, yeni nesil müşteri bağlantısı, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik olan hackathon’da 48 saatlik bir maratonda geliştirilecek projeler 3-5 Şubat tarihlerinde yarışacak. Etkinliğin finali 10 Şubat’ta yapılacak.

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Metin Recep Zafer, VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Ferkan Merdan, Marketing Türkiye Magazine Genel Yayın Yönetmeni Günseli İtina, Digital Advice Lab kurucusu Berk Kuşaksız vb. Toplam 170.000 TL ödül verilecektir.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu