Teknoloji

The Sims 4’e Gelen İki Yeni Kit İçin Oylama Başladı

Electronic Arts ve Maxis, tüm The Sims hayranlarını oy vermeye davet ediyor. Yeni Kit eklentilerinin temasını bu kez oyuncular belirleyecek.

EA tarafından yayınlanan ve yapımcı koltuğunda Maxis’in oturduğu The Sims 4’e oyuncuların belirlediği temalardan yola çıkarak yeni formalar geliyor. Oyuncular oylarıyla iç dünyalarını oyuna yansıtma fırsatı bulacaklar.

Oylama bir defaya mahsus olacaktır; yani ikinci bir ilaç yok. Oyunculara iki ilginç seçenek sunulur ve her ikisi de Create a Sim ve Build Buy Kits için geçerli olacaktır. Oyuncular 21-22 Mayıs gecesi saat 04:00’e kadar oy kullanabilecek ve kazanan temalar bir sonraki kit güncellemesinde yer alacak.

Oyuncular önce açık veya koyu renk seçecekler. Sims hayranları, eğlenceli ve renkli desenlerle süslenmiş RAINBOW STYLE ile içlerindeki ışıltılı enerjiyi yansıtabilecek veya GOTİK MODA ile karanlık taraflarını kucaklayıp gizemli taraflarını ortaya çıkarabilecekler.

Kıyafet kısmını seçtikten sonra oyuncular geçmişte mi yoksa gelecekte mi yaşamak istediklerine karar verecekler. Oyuncular, bir kale etrafında şekillenen bir krallık hayallerini gerçekleştirmek için ORTAÇAĞ KALESİ’ni seçebilir veya uzay çağı mimarisini neon parlaklığı ve parlak metal yüzeylerle YÜKSEK TEKNOLOJİ GELECEK temasıyla birleştirmeyi seçebilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu