Haber

Rocky Dağları’nda Tecrit Halinde Yaşayan Aileden 3 Kişi Açlıktan ve Soğuktan Ölmüş Olabilir

Colorado’nun Rocky Dağları’nda “izole” bir yaşam süren aileden üç kişinin “açlık ve soğuktan” ölmüş olabileceği belirtildi.

BBC’nin haberine göre adli tıp yetkilileri, 9 Temmuz’da Rocky Dağları’ndaki ücra bir kamp alanında cesetleri bulunan 40 yaşındaki iki kız kardeş ve 14 yaşındaki bir erkek çocuğunun ölüm nedenlerine ilişkin açıklama yaptı.

Yetkililer, incelemelerin ardından 3 kardeşin “soğuk hava koşulları ve açlıktan” ölmüş olabileceğini kaydetti.

Ayrıca yetkililer, şu anda ölüm nedenlerinin kesinleşmediğini ve toksikoloji raporlarının tamamlanmasını beklediklerini bildirdi.

Ulusal basında yer alan haberlere göre, ailenin “izole” bir yaşam sürmek için geçen yıl yaz aylarında başlattığı kamp, ​​kış boyunca devam etti.

Ancak 42 yaşındaki Rebecca Vance ile 14 yaşındaki oğlu ve 41 yaşındaki kız kardeşi Christine Vance’in kışın öldüğü tahmin ediliyor.

Rebecca Vance’in üvey kız kardeşi Trevala Jara, “dünyanın gidişatından hoşlanmadığı” için ailesiyle tecritte yaşamaya karar verdiğini söyledi.

9 Temmuz’da, Gunnison Ulusal Ormanı’ndaki Gold Creek Kamp Alanı’nda bir yürüyüşçü, çürümüş cesetlerle karşılaştıktan sonra yetkililere haber verdi.

Yetkililer, kaldıkları çadırda iki ceset bulunduğunu, diğer cesedin ise yaklaşık 2 bin 900 metre yükseklikte bulunduğunu açıkladı.

haber-felahiye.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu