Teknoloji

Online satışlarda kredi kartına taksit süresi

Bu kapsamda sektörde bir ilke daha imza atarak online ve bayi kanalları üzerinden kredi kartına taksitli ödeme imkanı sunmaya başlamıştır. Müşterilerine sundukları yeni finansal çözümlerle ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için çalıştıklarını belirten Garenta ve ikiye ayıranni.com Genel Müdürü Şafak Savcı, “İkinciyeni.com olarak müşteri memnuniyetini merkeze alıyoruz; En yüksek kaliteyi hedefliyoruz. Sektörün önde gelen finansman firmaları ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde, ikiye bölmeni.com müşterilerine özel oranlarda finansman desteği sağlıyoruz.

SEKTÖRDE BİR İLK

Sektörde bir ilk olarak kredi kartına taksit imkanı sunduklarını belirten Savcı, sözlerini şöyle sürdürdü: Hem internet üzerinden hem de bayilerinde bu seçeneği sunan tek kurumsal marka olarak kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıran adımlar atmaya, müşterilerimizle temas ettiğimiz her alanda kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam edeceğiz.”

WEB SİTESİNİ YENİLEDİK

Müşteri memnuniyetini merkeze alarak kaliteyi en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen ikiye bölini.com, yeni web sitesi ile kullanıcılarına daha fazla seçenek ve daha hızlı bir deneyim sunmaya başladığını da duyurdu. Web sitesinin yanı sıra mobil uygulamasını da eş zamanlı olarak yenileyen paylaşni.com, web sitesi ile entegre bir hizmet sunuyor.

dernekpazari-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu