Haber

Merve Boluğur, ‘Annesi ya da ablası olsam döverdim’ diyen Selen Görgüzel’e acımadı.

Magazin dünyasındaki hareketlilik bir an olsun durmuyor. Beyaz TV’de yayınlanan Söylemesem Programına Selen Görgüzel konuk oldu. Görgüzel, Boluğur’dan ‘Antidepresan’ yorum videosu, ‘Merve okuyamamasına rağmen şarkı söylüyor. Annesi ya da ablası olsaydım onu ​​döverdim.” Tabii bu konuda sessiz kalmayan Merve Boluğur, sosyal medya hesabından Görgüzel ile ilgili “Eşi olarak gündemdesiniz” sözleriyle ağzımızı açık bıraktı.

Detayları görelim…

Bildiğiniz gibi Merve Boluğur magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri. Boluğur bu aralar özel hayatıyla sık sık gündem oluyor.

Merve Boluğur, geçtiğimiz aylarda DJ Mert Aydın ile Fuat Paşa Yalısı’nda dünyaevine girmişti.

Sevgililerine ‘kocam’ ve ‘şekerim’ diye hitap eden Boluğur ve Mert Aydın, evliliklerinin üzerinden iki ay geçmeden tek celsede boşanmalarına oldukça şaşırdılar.

Çabucak boşandığı eşi hakkında Yıldırım, “İşe yaramaz insan, konuşmaya gerek yok. Unutmaya çalışıyorum” diyen oyuncunun sözleri de çok konuşuldu.

Hatırlarsanız ‘Küçük Sırlar’, ‘Muhteşem Yüzyıl’ ve ‘Acemi Cadı’ gibi yapımlarla tüm Türkiye’de adını duyuran Merve Boluğur, geçtiğimiz yaz YouTube’da ‘Şşşşşttttt’ isimli müziğini yayınlamıştı.

2017 yılından beri oyunculuk mesleğine medyumluk yapan Boluğur, ‘Sesine güveniyor musun?’ diyerek basın mensuplarına “Yazdığım sözlere daha çok güveniyorum. Daha önce müzik okumuştum. Olay yaratmak için şarkı söylemiyorum” dedi.

“Oyunculuk yapmayacağım. Müzik beni heyecanlandırıyordu. Kalbimin sesini dinliyorum” diyerek müzik bölümüne adım atan ünlü isim, müzik söylediği anları da sosyal medya hesabından sık sık paylaşıyor.

Merve Boluğur geçtiğimiz gün müzik çalarken paylaştığı bir görüntüyle gündeme gelmişti. Ünlü oyuncunun son dönemlerin en çok tanınan müziklerinden biri olan ‘Antidepresan’ yorumu sosyal medyada da konuşuldu.

Çok konuşulan görüntüyü buradan izleyebilirsiniz…

Oyuncu Hamdi Alkan’dan boşanmasıyla adından söz ettiren Selen Görgüzel, önceki gün ‘Söylemezsem’ programına konuk oldu. Görgüzel, müzikle ilgilenen Merve Boluğur’u hedef aldı.

Boluğur’un oyunculuk teklifi alamayınca müziğe yöneldiğini söyleyen Görgüzel, sesinin de hoş olmadığını söyledi.

Selen Görgüzel, Merve Boluğur hakkında şunları söyledi: “Merve iyi bir oyuncu. Bu kız sosyal medyada okuyamasa da sürekli şarkı paylaşıyor. Sektörde eskisi kadar popüler değil ve artık popüler. proje teklifi almıyor o yüzden müzik sektöründe var olmaya çalışıyor onun da evliliği müzik sektöründen biriyle olmuş müzikten yürümek istemiş oyunculuktan bir şey gelmeyecek belli ki Merve’yi tanımadığıma göre , Onu ne seviyorum ne de sevmiyorum.

“Güzel ve yetenekli bir kadın. Annesi ya da ablası olsaydım onu ​​döverdim. Bu kadar önemli projelerde yer aldıktan sonra neden bunu kendinize yapıyorsunuz? Akıl hastasıysan git tedavi ol. Annesi evliliğine çok karışmışsa şu anki psikolojisinin sebebi anlaşılır. Aile bazı şeyleri tetikler. İnsan ailesinden sevgi, ilgi, şefkat ve himaye görüyorsa kendini bu duruma düşürmez.”

Öte yandan Merve Boluğur, kendisini sert bir şekilde eleştiren Selen Görgüzel’e sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Görgüzel’in Hamdi Alkan’la boşandığına değinen Boluğur, “Ablacım sen benim kadar güzel değilsin, sesin seninki değil. Onun eşi olarak gündemdesin. Tırnaklarımla kariyer yaptım. Dedikodu yaparak, beni kıskanarak.” , daha da bozuk psikolojini sergiliyorsun.Ne olur benim hakkımda konuşma sus!Ben bu sektörde kimseye yalan söylemedim.Adımı söyleme!Bıktım senin gibi varlıklardan! Magazin programlarından isteyin, hakkımda konuşulmasını hiç istemem, kendi halinde gezen bir insanım.” Mimikleriyle herkesi şaşırttı.

Görgüzel, kendisine acımayan Merve Boluğur’a Mevlana’nın “Her söze bir cevabım var. Ama ben bir söze bakarım, söz mü diye. Ben de bakarım kim diyorsa.” o bir erkek mi?” sözleriyle gönderme yaptı.

Bahis hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Yorumlara git…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu