Yaşam

Kibirli Tavırlarıyla Acımadan Her Anını Bozabilen Aslan Burcu Kadınının Toksik Özellikleri

Genel olarak zodyak erkeklerinin olumsuz özellikleri tartışılır. Biraz da burç kadınlarından bahsedelim. Alınmayın, açıklığa kavuşturalım. Aslan kadınının toksik özellikleri nelerdir, gelin birlikte bakalım…

1. Hiçbir şeyi kolay kolay sevmezler.

Aslan kadınları harika oynuyor. Peçete alacak olsalar bile en lezzetlisini ve en kalitelisini seçerler. Onları memnun etmek çok zor. Lezzet hanımları. Ona bir hediye alacaksanız iyi düşünmelisiniz.

2. Hoşgörüsüzler.

Aslan kadını, isteklerinin yerine getirilmediğine üzülen uyumsuz tiplerden biridir. Sabır alanında hep başarısız oldular. Bir iş için çok çalışmakta sorun yok ama başkasının yardımıyla yapacakları işte başkalarına karşı çok hoşgörüsüz olabiliyorlar. Azim değerlidirler ama kararsızdırlar…

3. Tek dertleri lüks ve paradır.

Aslan denilince akla gösteriş, mücevherler ve değerli eşyalar gelir. Bu bir şehir efsanesi değil. Özellikle Aslan kadınları takılara bayılır. Ona hayalindeki hayatı yaşatamıyorsanız, ona yaklaşmanızı tavsiye etmiyoruz.

4. Duygusuz davranabilir veya duygularını çok iyi gizleyebilirler.

Aslan kadını duygularını çok iyi gizler. Kızgın ya da üzgün olduklarından emin olmadan intikam alacakları günü bekleyebilirler. Ne hissettiklerini anlamak çok zor.

5. Menfaatleri için her yolu mübah görürler.

Aslan kadını için hedefe giden yolda her şey makuldür. Başarılı olmak, bir çevrede beğenilmek ya da tanınmak için pek çok şey yapabilirler. Ve bunu yanlış veya haksız bulmuyorlar. Aksine cesur oldukları için kendilerini överler.

6. İnsanlar içlerinde sevmedikleri kişiyi harcarlar.

Aslan kadınlarının hiç acıması yoktur. Ona kötülük ettiysen, gözlerinin içine bakmazlar. Günü geldiğinde bedelini er ya da geç ödeyeceklerdir.

7. Gözyaşı kullanırlar.

Aslan kadını duygularını çok kolay sabit tutabilir. Oyunculukta doğuştan yetenekli olduklarında, birini kandırmak onlar için sorun değildir. İstedikleri ruh haline hızla girip anı kurtarabilirler.

8. Gösteriş yapmayı severler.

Aslan kadınları aldıkları bir eşya ya da bir özellik ile hava atmayı severler. Bu bazen arkadaşlarının arasında korkunç görünebilir ama önemli değil. Zaten kolayca arkadaş edinebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu