Yaşam

Heart Dead End Fragmanı Yayınlandı! Heartbreak 14. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Altın Sinema’nın başarılı yapımı, Atike Hınçlıer’in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Aşkam TRT 1 ekranlarında dün yayınlanan 13. bölümde izleyici karşısına çıkan Serdar Gözelekli’nin yönetmenliğini, senaristliğini ise Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar üstleniyor. Dizinin başrollerinde Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Mesut Akusta gibi usta oyuncular yer alıyor.

İşte yürek yakan 14. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Yürek Çıkmazı’nda dün akşam Yılmaz’ın planları başarıya ulaştı! Halil büyük sorumluluklarla tek başına mücadele etmek zorunda kalmıştır…

İşte Heart Dead dizisinin 13. bölüm özeti. ?

Gönül Sonu 13.bölümde Yılmaz, Yusuf’u tuzağa düşürür ve Mehmet’e bıçaklattırır.

Cinayet silahını saklayan Yılmaz, Birsen ve çocukları yanında tutmanın planlarını yapmaktadır. Böylece Seray için sancılı günler başlar.

Seray, eve geldiği ilk gece dövülür. Evde işlerin yeterince karışacağı şimdiden belli. Birsen, babasına sorun olamadığı için kapıyı yumruklayan Halil’i evden göndermeye karar verir.

Halil’i korumak isterken o da farkında olmadan annesi Cennet gibi şiddeti örtbas etmeye başlar. Halil’in evden ayrılması Yılmaz’ı daha da cesaretlendirir.

Mezarın açılması kararı erteleniyor. Bu sırada duyguları karışık olan Halil’in de kafası Levent’le karışır. Halil’e duygusal baskı uygulamak isteyen Levent, tüm aile için bir toplantı düzenler.

Babasından korkan Birsen ile babasına olan düşkünlüğünden dolayı yanında olan Feride bir noktada buluşur. Şimdi Birsen ve Feride de Halil’in karşısında!

Otopsiye saatler kala Halil büyük bir karar vermek zorundadır. Büyük bir sorumlulukla baş başa kalan Halil doğru olanı yapabilecek midir?

Zeynep’in telaşı artıyor. Otopsi istedikleri gibi çıkmazsa Halil’in hayatına eskisi gibi devam edememe ihtimali Zeynep’i korkutur.

Heartbreak 14. bölümde neler olacak? İşte Heartbreak’in son bölüm fragmanı. ?

Kalp Kırıklığı 14. Bölüm Fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu