Teknoloji

Amouranth’ın Sapığı, Gizemli Bir Paket Bırakarak Yayıncının Evine Girmeye Çalıştı

Bu hanımın kafası beladan kurtulmuyor desek yanlış olmaz. Daha önce takıntılı hayranlarıyla birçok kez başı belaya giren ünlü yayıncı Amouranth, daha önce kendisinden uzaklaştığı bir hayranı tarafından bir kez daha ürkütücü bir şekilde sinirlendi.

Kaynak:https://www.dexerto.com/entertainment…

Öncelikle şimdi onu tanımayanlar için Amouranth’ı tanıtalım.

Twitch’in en çok izlenen yayıncılarından biri olan Amouranth, genel olarak yürek burkan yayınlarıyla biliniyor. Şimdi ise birkaç ay önce evli olmanın şokunu yaşayan ve eşinin zorlamasıyla birden fazla yayın yapan Amouranth, bu olaydan sonra yayınlarını bir süre durdursa da hala platformun zirvesinde.

Amouranth bir gönderide eski bir takipçinin geri döndüğünü açıkladı.

Yayıncı basın toplantısındayken, konuta yaklaşan ve bir çalışanın arkasından gizlice eve girmeye çalışan adam, kapının suratına kapanmasıyla başarısız oldu. Bu başarısız girişimin ardından ortadan kaybolan ve 4 saat sonra geri dönen adam, konutu 20 dakika boyunca ileri geri yürüyerek ön kapıya bir paket ve anahtar bırakarak ayrıldı.

Sapığın kapıya bıraktığı gizemli paket ve anahtarın ne anlama geldiği merak konusu oldu.

Paketin içinde ne olduğunu ve açıp açmadığını bile söylemeyen Amouranth, geçmişte tutuklanan ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunan kişiyi polise şikayet ettiğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu