Haber

AK Partili Turan: Ayvacık Deprem Evleri 3’üncü etap projesi kabul edildi

AK Parti Küme Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Gazi Meclis’te AK Parti Ayvacık İlçe Başkanı Fatih Kocabıyık ve Ayvacık İlçe Teşkilatı’nı ağırladı.

Grup toplantı salonunda Ayvacıklı hemşerilerine seslenen AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Ayvacık her geçen gün bambaşka bir çehreye bürünüyor. Assos ve Truva Tünelleri ile bir saatlik yolculuk 5 dakikaya indi. Harika bir yol ile dağın altından geçmek mümkün.Ulaşım rahatlayınca arsanın değeri arttı,Geçen hafta Ayvacık’ta ilk doğalgaz yakma töreni yapıldı. İlimizin geneli olarak bir söylentiyi paylaşmak isterim”Daha önceki etaplarda 484 konut yapıldı. 3. etapta 101 konut yapılacak. Vatandaşlarımızın tüm beklentilerini karşılamak önceliklerimizden biri olmaya devam edecektir.” şeklinde konuştu.

Programa AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, AK Parti Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Hasret Karadayı, AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal, AK Parti Ayvacık Kadın Kolları Başkanı Hülya Özel de katıldı. – ÇANAKKALE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu