Haber

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Bakırköy esnafını ziyaret etti

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Bakırköy esnafını ziyaret etti. İstanbul’un 39 ilçesinde dönüşüm ofisleri açacaklarını belirten Kurum, “En büyük önceliğim İstanbul’u depreme hazırlamak, olası depremlere hazır olmaktır. Yeter ki milletimiz dönüşüm istesin.”

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Bakırköy’deki esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Dershanelerden dönen gençlere başarılar dileyen Murat Kurum’a, esnaf ziyaretinde AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı Adayı Ali Talip Özdemir de eşlik etti. İstanbul’un 39 ilçesinde dönüşüm ofisleri açacaklarını belirten Kurum, “En büyük önceliğim İstanbul’u depreme hazırlamak, olası depremlere hazır olmaktır. Yeter ki milletimiz dönüşüm istesin.”

Elazığlı olduğunu belirten ve “Elazığ’a çok hizmet ettiniz” diyen esnafla sohbet eden Murat Kurum, “Ben Elazığ’ın fahri hemşehrisiyim” dedi.

Atık yağları geri dönüşüm için topladıklarını belirten Kurum, “Siz bize destek olun. Biz de doğayı korumak için çalışıyoruz” diyen vatandaşla sohbet eden Kurum, “Vatandaşlarımız çevreciliğin ne kadar önemli olduğunu söylüyor. Çevreciliği anlamayanlar Çevre yatırımlarımızı bırakın sürdürmeyi, tamamen ortadan kaldıralım.” Belediye tarafından iptal edilen “Silahtarağa İleri Biyolojik Arıtma Tesisi” projesine değindi.

Bir çocuğa oyuncak kepçe hediye eden Kurum, “Bununla İstanbul halkının sorunlarının çözümü için çalışacaksın. Metro yapacaksın.”

Tüm güçlerini İstanbul’a vereceklerini belirten Kurum, “Seçim öncesinde olduğu gibi seçim sonrasında da inşallah sahada olacaksınız” diyen bir vatandaşa, “5 yıl bakanlık yaptım” dedi. 81 ile gittim, her afette, selde vatandaşlarımızın yanında oldum. Söz verdim, sözümü tuttum.” Sözleriyle cevap verdi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu